O centrum

Witam Państwa na Naszej stronie. Mam nadzieję, że znajdą tu Państwo interesujące informacje na temat Państwa pytań zdrowotnych.

Dr Łukasz Matusiewicz jest jednym z siedmiu chiropraktyków w Polsce i jedynym we wschodniej i centralnej Polsce z akredytowanym wykształceniem zagranicznym i tytułem Doktora Chiropraktyki, który uzyskał na prestiżowym Uniwersytecie Chiropraktyki w Matietta, stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych

W roku 2004 wyleciał do Stanów Zjednoczonych na stypendium sportowe z lekkiej atletyki które otrzymał na Uniwersytecie w stanie Virginia. Przed wylotem do Stanów studiował na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W szkole średniej wygrywał mistrzostwa Polski na 800m na hali i na otwartym stadionie. Od zawsze interesował się zdrowiem i sportem. Dr Lukasz Matusiewicz chiropraktyka zainteresował się zaraz po przylocie do Stanów Zjednoczonych w których uczył się od wybitnych nauczycieli. Po ukończeniu szkoły chiropraktyki wyjechał do Dallas w Teksasie gdzie pracował w dwóch prestiżowych klinikach Elevation Health w Bedford, Texas i First Step Chiropractic w Rowlett Texas zajmując się tysiącami pacjentów gdzie specjalizował się w konsultacjach zdrowotnych, czytaniu prześwietleń Rentgenowskich oraz diagnostyce leczenia bólów kręgosłupa, bólów głowy, migren, kontuzji sportowych i zapobiegawczych oraz praca z pacjentami nad budowaniem świadomości zdrowego stylu życia. W Stanach Zjednoczonych pracował z siatkarzami Kadry Narodowej oraz z lokalnymi Football Amerykański, lekkoatletyka. Dr Lukasz Matusiewicz wrócił do Warszawy w kwietniu 2015 roku aby założyć swój gabinet.

Pasją Dr Łukasza Matusiewicza jest kształcenie i wspieranie Ciebie aby pomóc Ci osiągnąć optymalne zdrowie poprzez naturalną pracę z kręgosłupem. Oprócz pracy z kręgosłupem i systemem nerwowym, posiada on również szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia, która pochodzi z najnowszych badań przeprowadzanych na świecie. Zadaniem Dr Łukasza Matusiewicza jest wspieranie Ciebie aby wraz z Tobą zdefiniować Twoje osobiste cele i nauczyć Cię jak je osiągnąć. Bardzo ważne w pracy są dla niego profesjonalizm i szacunek dla pacjenta.